Lot n°293

Histoire

Estimation basse
20 €
Estimation haute
40 €

150 Onofhängegkeet Lëtzebuerg, 1839-1989, revue de la LPPD de 1989 / 2 exemplaires du numéro 6 de 1989 Mir sin houfreg Lëtzebuerger 1839-1989 / Nos cahiers lëtzebuerguer zäitschrëft fir kultur : 150 Joer Onofhängegkeet, 1989 / Nos cahiers lëtzebuerguer zäitschrëft fir kultur : Du sentiment national des luxembourgeois, 1984 / Henri KOCH-KENT : Vu et entendu, souvenirs d'une époque controversée 1912-1940, 1983 / SPEYER J. P. - Das Polizeigericht, Erläuterungen und Beispiele - Luxemburg Druck von Th. Schröll, 1897 - Pleine percaline d'éditeur In-8, bon exemplaire - Erläuterungen und Beispiele von J.P. Speyer, Obergerichtsrat, D. Kintgen, Professor a.d. Normalschule, N. Rewenig, em. Oberprimärlehrer