Estimation basse
500 €
Estimation haute
600 €
Adjugé
850 €
Michel RODANGE (1827-1876) : RENERT oder de Fuuss am Frack an a Ma'nsgrësst. op en Neis fotografëert vun Engem Letzebreger, une des 3 versions de l'édition originale, sans les couvertures d'origine. Letzebuurg Dreck vum J. Joris, 1872, quelques piqûres, petit décalage des feuillets, reliure postérieure