Lot n°8

Recueil de partitions : Marches allemandes et luxembourgeoises, 1922-XXe siècle

Estimation basse
35 €
Estimation haute
55 €

MUSIQUE. Sous reliure, réunion de partitions de musique. Essentiellement des marches allemandes mais également luxembourgeoises :
1) Menger Mamm hire Ro'sekranz par J.B. Merkels, sekretär vum Letzeburgische Konsulat zo' Chicago, Drock vum Huss, 1922
2) 't Wonner vu Spe'sbëch vum Batty Weber, Musék vum Fern. Mertens, I, II, III & IV
3) Marche pour Piano : Gloire aux Caves St. Martin par Fernand Mertens